Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

"אהבה היא לא רגש
אהבה היא יכולת"

אימון אישי / המלצות


שמואל

חברה טובה שלי ראתה את האומללות שלי והמליצה בחום שאגיע אלייך לטיפול.

באותה תקופה אשתי זרקה אתי מהבית והוציאה מהמשטרה צו שמנע את כניסתי, העסק שלי עמד בפני פשיטת רגל ואני שקלתי להתאבד.

אני זוכר שבפגישה הראשונה סיפרתי לך על כך ותגובתך היתה אני מטפלת במי שרוצה לחיות וטוב לא במי שרוצה להתאבד. תחזור אם החלטת לבחור בחיים..."

וכך היה.. במשך השבועות הראשונים הושטת לי די גם בשעות הבדידות הקשות מחוץ לבית בתום ארבעה חודשים אני אדם אחר אשתי ואני החלטנו לחיות ביחד ולתת צאנס אמיתי לזוגיות שלנו, העסק שלי לא רק שניצל מסגירה אלא עלה על דרך חדשה ואני בונה את בית חלומותי... מהיום שהתחלנו לעבוד על פי השיטה שלך נפתח לי צינור של פריחה כלכלית ....

אורנה

סיגל היקרה

אין כמעט יטם שאת לא עוברת במחשבתי. פעם הסימן הזה ופעם משפט שאמרת שנחקק לי בזכרוני. את ליותי אותי באחת מהתקופות הקשות בחיי – גירושי מבעלי.

בעזרת הליווי הצמוד שלך הצלחתי להתגרש בשלום או כמו שאת אומרת באהבה והיום אני עם אהבה חדשה , ילדים משוקמים ומערכת יחסים חברתית עם האקס שלי,
תודה לך מקרב לב,
אורנה

ורד

אם זה לא היה רשום במחברת שלי לא הייתי מאמינה . בסדנה שלך "הגיע זמן לאהבה" בקשת מאיתנו לרשום מיהו גבר חלומותינו ואני נקרעתי בים חיבתי לבחורים לטיניים לגינונים אירופאיים.

אבל את אמרת שנבקש כל מה שאנחנו רוצות כי מה שמבקשים מקבלים ואני קיבלתי : דרום אמריקאי עם אמא שויצרית...

זוהי לי מערכת היחסים הרצינית הראשונה אחרי שנים רבות של רווקות מאופיינת בקשרים קצרים ובלתי בוגרים

אני מאוהבת כמו שלא הייתי מעולם ואנחנו עומדים להתחתן בקרוב...

אמא שלי ראתה אותך בטלוויזיה והפנתה אותי ואלייך והיום היא כל כך שמחה על המתנה שהיא נתנה לי כששלחה אותי לסדנה ואימון אישי אצלך.

להתראות בחתונה שלי...

עירית

אימצתי ילדה בגיל יחסית מאוחר והקשיים שלי איבוד העצמאות והמעבר מחיי רווקות לאימהות חד הורית הרתיעו אותי מאד והקשו עלי גם ביצירת קשר רומנטי וגם בהתחברות לילדה שלי ולאימהות.

אבל בעקבות האימון התחלתי להרגיש טוב יותר, הלחץ מהאימהות פחת, פיניתי את הגברים שעליהם התפשרתי מחיי ושידרגתי את מערכות היחסים הקרובות שלי. אני מרגישה שאני בדרך הנכונה...

אהוד

הגעתי לאימון אישי שבוע לאחר שגילו אצלי גוש במעיים.

באימון זיהיתי מדוע הגידול התפתח ואיזה תמרור אזהרה הוא היווה עבורי והשתמשתי בו בעזרתה של סיגל כמנוף לשינוי הדברים של אהבתי בחיי.

כיון שהגידול היה קטן המליצו לי להמתין עם התערבות כירורגית ולהיות במעקב כמה חודשים לאחר מכן התברר כי הגוש הצטמק ונעלם.

למרות שאין לי הסבר רציונאלי אני מרגיש שהעובדה שעברתי טיפול מעמיק הוא זה שתרם בסופו של דבר להחלמה ולעובדה שהגוש נעלם.

אילן

אני רואה חשבון ובמשך שנים הייתי מרוחק מאד מכל הקשור בעולמות רוחניים או טיפוליים. בתחילת האימון שאלה אותי סיגל מה אני אוהב והופתעתי לגלות שלא היה לי קל לענות על השאלה, אפילו לא ידעתי איזה חולצות אני אוהב כי במשך חמש עשרה שנה אשתי רכשה עבורי את בגדי.

מעולם לא הלכתי לפסיכולוג וגם לסיגל לא הייתי מגיע אלמלא הבוקר שבו אשתי בשירה לי שחייה עימי כל כך גרועים שהיא שוקלת להתאבד. הדרך שעשיתי בחודשים ספורים באימון הדהימה אותי ואת אשתי: חזרנו לאהוב ולקיים יחסי מין, התחלתי לחזור הביתה בשעות סבירות. בעזרתה של סיגל התחלתי לטפח את הקשר עם בני ואפילו לסייע לבני הקטן עם חרדות ששיבשו את חיינו. המדהים הוא שבתחילת האימון אובחנה אצלי בעיה בריאותית במעיים שדרשה ניתוח ועד שהוא נקבע כמה חודשים אחר כך נתברר לי שגופי ריפא את עצמו.

ריבי

הגעתי לסיגל לאימון בעקבות סדנה בהדרכתה. נשביתי והחלטתי שזו תהיה מתנתי ליום הולדתי ה-40.

אחת הבעיות המציקות ביותר שהיו לי היתה עצירות כרונית שליוותה אותי עשרים שנה. בעזרת האימון נגמלתי ממנה בתוך שלושה שבועות.אני זוכרת את ההתנגדות וחוסר האמון שליוו אותי כשנתבקשתי לזרוק את כל המשלשלים והעזרים ואת תחושת ההקלה שחשתי חודש לאחר מכן כשהתברר לי שהעצירות שלי היא היסטוריה.

אורנית

לאימון הגעתי באמצעו של מאבק גירושין מבעלי שהוא איש ציבור ידוע שאיים להתפתח למלחמה מכוערת שתגרור עימה את ילדינו המשותפים.

היו לי חששות רבים מהגירושין ומהחיים שאחרי אבל יד ביד צעד אחד צעד קיבלתי הכוונה עזרה ותמיכה נפשית ואני גאה לאמר שהצלחתי להתגרש באהבה ללא מלחמה לקבל יותר ממה שדמיינתי מבחינה כספית והכי חשוב לטפל תוך כדי בי ובילדי...

יהודה

הגעתי לסיגל בעקבות משבר אישי קשה אשתי בקשה להתגרש ממני .. ובמקביל העסק שלי הגיע עד לסף פשיטת רגל

באותם ימים הגעתי לתהומות של ייאוש ושקלתי להתאבד חברה ששמעה על סיגל הפנתה אותי אליה ואני הלכתי כיון שהערכתי שאין לי כבר מה להפסיד.

ממרחק של שנה קשה לי להאמין כיצד שופרו חיי בעזרתה של סיגל ללא הכר. אשתי מאוהבת בי ואינה רוצה לוותר עלי. העסק שלי שעמד בפני קריסה טוטאלית חזר לפסים של רווחיות, הבית שנסיתי למכור ללא הצלחה במשך שנתיים נמכר במחיר גבוה משדמיינתי וכרגע אני בונה בית חדש על כל המשתמע מכך. אני אומר לסיגל שהנס הראשון שארע לי הוא שפגשתי אותה וכל הניסים האחרים באו בעקבותיו...

אביבה

באימון הראשון נתבקשתי להביע משאלה ושלי היתה ללמוד לסמוך שוב על הבטן שלי...
תשעה חודשים אחרי אני יכולה לאמר שהיא נתמלאה במלואה היא ורבות נוספות, גיליתי את האימהות שלי , את הנשיות שלי ואת היכולת שלי לעמוד על רגליי כלכלית ורגשית.
סיגל לימדה אותי להעזר בסימנים ובצירופי מקרים ובכל יום מחדש אני מגלה כמה הדרכה אני מקבלת..

אורן

הגעתי אל אימון אישי ב WWW בזמן הארכה לאחר פציעות של נישואי.
כל מה שידעתי הוא שככה אני לא ממשיך

בהחלטה הזו לא הייתי לבד. גם אשתי דיווחה על אומללות קשה בתוך האימון למדתי לקחתי אחריות על חיי, להבין מה זו גבריות ומדוע המשיכה בינינו הלכה והתפוגגה צעד אחד צעד חודש אחר חודש הצלחתי להחזיר את השימחה לתוך הנישואים שלי ובעצם להציל אותם ואותי מחיים לא מאושרים ולא מספקים....


שתפי

ליצירת קשר: 050-9010080